Eryaman Tesisatçı

Eryaman Tesisatçı

Eryaman Tesisatçı

Eryaman’da  bir tesisatçı mı arıyorsunuz ? Tam yerindesiniz. Eryaman Tesisatçı, profesyonel sıhhi tesisat ustalarımız, Ankara Eryaman Bölgesi’nin  tümünde su tesisatı, kaçak su tespiti, kombi tesisatı, kalorifer tesisatı, tıkanıklık açma, klozet tamiri, petek temizleme, musluk onarımı ve her türlü su tesisat işleri yapmaktadır.

Özdemir Su Tesisatçısı sıhhi tesisat ve diğer tüm su arıza, bakım ve tamirlerini sorunsuz ve garantili yaparak kendimizi benzersiz görüyoruz. Ayrıca belirli bir yerle de sınırlı değiliz. Ankara  ve çevresindeki tüm ilçe ve semtlerde  herhangi bir sıhhi tesisat ile ilgili onarım, servis ve kurulum yapabiliriz. Tıkanıklık açma, asma klozet, petek temizleme, komple boru değişimi ve merkezi ısıtma tesisatından tutun da musluk tamiri, su sızıntı problemleri ve her türlü tesisat işleri konusunda iddialıyız. Özdemir tesisat olarak, yapılacak işin büyüklüğü veya küçüklüğü noktasında ayrım yapmaksızın Eryaman’a 7/24 hizmet sunmaktayız.

İyi bir müşteri hizmeti ve her seferinde % 100 müşteri memnuniyeti elde etme arzusuyla yaptığımız tüm çalışmalara açık, dostane bir yaklaşım sunuyoruz.

Eryaman’da  sizi hayal kırıklığına uğratmayacak bir tesisatçı arıyorsanız, şimdi Eryaman Tesisatçı firmasını  arayın ve size nasıl yardımcı olabileceğimizi öğrenin.

SUNULAN HİZMETLER :

Eryaman Tıkanıklık Açma: Her türlü tıkanık işlemleri yapan Özdemir Tesisat, lavobo, tuvalet, banyo, mutfak ve ana logar giderlerinde tıkanıklıkları, kırıp dökmeden tıkanık açma cihazları ile sorunsuz bir şekilde çözmektedir.

 Eryaman Kaçak Su Tespiti :, Belli olmayan su sızıntılarının kaynaklarını tespit etmek amacıyla termal kamera ve akustik dinleme cihazlarımızla noktasal kaçak tespiti yapmaktayız.

Eryaman Musluk Tamiri : Ev, iş yeri ve toplu kullanım alanlarında kullanılan musluk, batarya ve çeşmeler montaj ekipmanlarındandır. Armatürlerinizin normal işlevini yerine getirmemesi arızalanması, su akıtması kabaran faturalarınız ile birlikte can sıkıntısına sebep vermektedir. Bir telefonla musluk tamircisi olarak bizi arayın sorunlarınızı ivedi olarak çözelim.

Eryaman Klozet Tamiri : Klozet sorunları genelde rezervuar iç takımları ve şamandralardan kaynaklanır. Asma klozetler de ise basma butonundan ve ara kesme valflerinden kaynaklanabilir. Ara musluk ve bağlantı fleksleri, taharet çubukları, eksantrik contalar ise klozetler de arıza veren diğer aksamlardır. Her türlü arızalarınız için klozet tamircisi ünvanı ile hizmet veren firmamızı arayabilir destek alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir