Kaçak Su Tespiti ve Tamirat Hizmetleri

Etimesgut Kaçak Su YTespiti

Kaçak su tespiti, sihhii tesisatınızda herhangi bir sızıntıyı ustaca tespit eden lider sıhhi tesisat servisiyiz. Bir çok ev sahibi sızıntının olup olmadığını anlamak için su kaçağı tespit cihazı ile tespit yapan bir ustayı çağırmanın önemli olduğunu düşünmese de, sızıntıların çok küçük olduğu ve göz ile bulunamayacak olduğunun imkansız olduğu gerçeğini kabul etmelidir.. Özdemir Tesisat su kaçağı uzman su tesisatçıları, son teknolojik termal kamera ile  sızıntıları tespit edebilir ve sorunlarınızı anında çözebilmektedir.

Betondan, duvarlardan veya lavabo ve tuvaletlerdeki borulardan sızıntı, mobilyalarınıza ve genel olarak evinize zarar verebilir. Damlama lekeleri ve belli olmayan su sızıntıları önemsenmediğinden dolayı ilerleyen zamanlarda ev tadilatı veya tadilatının stres ve mali kaygısına sebep verebilir. Bizi hemen arayın ve evinizin daha fazla hasardan korumak için sızıntının ana kaynağını bulmada size yardımcı olalım.

Her türlü su kaçağı problemleri  için başta Ankara Etimesgut olmak üzere Eryaman, Elvankent ve Bağlıca bölgelerinden bize ulaşabilirsiniz. Web sayfalarımızdan ve sosyal medyadan bizi takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir