Petek Temizleme Hizmetleri

Etimesgut petek temizleme

Petek temizleme konusuna değinmeden önce peteğe ısı veren ana unsur nedir ona değinerek başlamak lazım. Çoğu evin sıcak su kaynağı olarak kullanılan bir kombisi vardır. Evlerin ısınmasını sağlamak için de kombide ısınan suyun tesisat boruları ile devir daim yaptığı petekler vardır. Kombim çalışıyor ama evim ısınmıyor veya peteklerim ısınmıyor veya da peteklerimin alt kısımları ısınmıyor gibi sorular akla geliyor. Peteklerin  düzenli bir şekilde bakımının ve temizliğinin yapılmaması  alt kısımlarında  bir tortu birikimine sebep vermektedir. Kimyasal ilaçların ve tesisat koruyucuların düzenli kullanımı ile peteklerin temizliği büyük oranda ısınmanıza yardımcı olacaktır. Petek temizleme cihazları ile peteklerinizi temizliyor ve sizlere daha iyi hizmet sunuyoruz.

Isınma sorunlarının başında gelen noktalardan biri de, kombilerdeki su barının düşmesi. Su barı neden düşer? Bunun 2 farklı cevabı mümkündür. Birincisi genleşme tankındaki basıncın yeterli olmaması diğer bir neden de kalorifer tesisatındaki su kaçağıdır. Özdemir Tesisat olarak ısı konforlarınızı düzenli tutmak adına sizlere her türlü çözüm ve teknik destek sunmaktayız.

Her türlü tesisat sorunlarınız için başta Ankara Etimesgut olmak üzere EryamanElvankent ve Bağlıca bölgelerinden bize ulaşabilirsiniz. Web sayfalarımızdan ve sosyal medyadan bizi takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir