Toki Turkuaz Tesisatçı

Toki Turkuaz Tesisatçı

Tesisatçı denildiğinde ilk akla gelen semtinizdeki musluk tamircisi, çeşmelerinizi tamir eden çeşme tamircisi, klozetinizi tamir eden klozet tamircisi veya da ufak bir sıhhi tesisat işini yapan tesisat ustası olmuştur. Oysa ki tesisatçı, dağıtım ve içilebilir su kullanımı ve su atıkların giderilmesi için bir binaya monte edilen boru ve armatürlere ait sistemlerin arızalarına, bakımına ve montaj işlerine bakan bir sanat koludur. İfadeden de anlaşılacağı gibi belirli bir alanla sınırlı kalmayan ve altta mevzu bahsi geçen tüm tesisat işlerini yerine getiren usta sanatkârdır. Bu ünvana sahip Toki Turkuaz Tesisatçı sizlere tüm sıhhi tesisat işlerinizde yılın 365 günü tesisat hizmeti sunmaktadır.

Toki Turkuaz Tesisatçı, sürekli kendine geliştiren teknolojiyi yakından takip eden bir Ankara tesisat firmasıdır. Hizmet portföyü açısından oldukça geniş yelpazeye sahip olan Toki Turkuaz tesisatçı, tüm sıhhi tesisat hizmetlerini 7 gün 24 saat içerinde vermektedir.

Toki Turkuaz Tesisatçı, su ile alakalı her türlü tesisat arızalarını çözmektedir. Klozet arızaları, musluk arızaları, kaçak su tamirleri, kombi arızaları, mekanik tesisat arızaları ….

Toki Turkuaz Tesisatçı

Uzun yıllarını bu mesleğe adamış olan Toki Turkuaz Tesisat firması, Etimesgut bölgesinde ve Ankara genelinde acil tesisat işlerinize gerek bilgi gerekse de teknik konuda her türlü yardımı sağlamaktadır. Geniş tesisat ustası kadrosu ile geriye dönük tüm tesisat işlerinde garanti vermektedir. Kendine güvenen, öz güveni tam, iş ahlakına sahip Toki Turkuaz Su Tesisatçıları olarak tüm sıhhi tesisat işlerinize talibiz.

İyi ve Güvenilebilir Su Tesisatçısı Nasıl Olmalıdır?

Güvenilir bir usta bulmak, ve arızayı çözebileceğine inanmak elbette endişe verici olmalı. Toki Turkuaz Su Tesisatçı bu konuda da size yardımcı olmaktadır.

Tesisatçı Kriterleri:

  • İyi bir tesisat firması, vergiye tabii ve adresi olan bir iş yerine sahip olmalıdır.
  • İyi bir sıhhi tesisatçı, peşinat veya kaparo almadan işini yapabilmeli, iş memnuniyetinden sonra ödeme almalıdır.
  • İyi bir sıhhi tesisat firması, güçlü referanslara sahip olmalıdır.
  • İyi bir tesisatçı, işçilik garantisi verebilmelidir.
  • İyi bir tesisat ustası, her türlü teknik bilgiye sahip olmalıdır.
  • İyi bir su tesisatçısı, teknoloji yakından takip edebilmeli ve teknolojik cihazlara sahip olmalıdır.

Toki Turkuaz Tesisatçı Hizmetleri:

Toki Turkuaz Tesisatçı Hizmetleri

Toki Turkuaz Tesisatçı iletişim hatlarımız :

Sabit telefonlarımız : 0 12 269 79 57 – Cep telefonlarımız : 0 530 520 44 30

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir